Úvodní stránka > Aktuality > Ondráš zaplnil katedrálu Božského Spasitele

Ondráš zaplnil katedrálu Božského Spasitele

Blíží se nám Vánoce, jeden z nejvýznamnějších křesťanských svátků, období veselí, radosti a splněných přání v prostředí klidu a míru. K Vánocům jakožto k období adventu se pojí spousta lidových tradic a k jedné v Ostravě jistě patří tradiční adventní koncert Armády České republiky, který pořádá Krajské vojenské velitelství Ostrava.  

,,Již delší dobu jsem měl vánoční přání, které dnes s vámi chci sdílet, poslechnout si vánoční koledy, tak jak kdysi dávno zněly v našich kostelích a domovech“, tak přivítal všechny hosty ředitel Krajského vojenského velitelství Ostrava plukovník Jaroslav Hrabec.

,,Čas vzácný přišel“

Dne 12.12.2017 rozezněl katedrálu Božského Spasitele v Ostravě adventní koncert pod názvem ,,Čas vzácný přišel“, do jehož repertoáru byly zahrnuty především vánoční koledy. Cimbálová muzika, dívčí pěvecký sbor i jednotliví sólisté Vojenského uměleckého souboru Ondráš vytvořili skvělou atmosféru zaplněné katedrály.

Klidné a příjemné Vánoce, spoustu energie, zdraví a málo spěchu v následujícím roce popřáli všem přítomným plukovník Jaroslav Hrabec společně s biskupem Ostravsko-opavské diecéze Františkem Václavem Lobkowiczem.

Fotogalerie

Nahoru